December 22, 2018

Hakkkımızda

Bubble Waffle Factory markası türkiyenin en büyük çikolata şelalesi ve chocolate cafe konsepti olan CHOCOWORLD markasının bir kuruluşudur.

Bubble Waffle için yazılan özel reçetenin sırrı Chocoworld’un usta şeflerinin arge mutfağında saklıdır, görünürde basit algılansada aylık istenilen rakamlarda bubble waffle satmak için ve dükkanınızın önünde kuyruk oluşturmak için bu işin sırrını bilenlerle çalışmanız sizi başarılı kılacaktır.

Chocoworld 8 Yıllı aşkın sektörel deneyimini Bubble Waffle Factory markasına çok özel bir şekilde aktardı ve ortaya o muhteşem lezzet çıktı.

Franchise odaklı iş anlayışımız ile yatırımcıların düşük yatırım yapıp kısa sürede yüksek karlar elde etmesini sağlayacak bir iş modelidir Bubble Waffle Factory.

Direksiyonda iken tekerleği yeniden icat etmeyi seviyoruz. Çikolata çarkı! İnovasyon sürecimiz en kaliteli Türk çikolatası ve en eşsiz ve trend belirleyici tatlıları yaratmak için en iyi malzemelerle başlar. Olağanüstü zevki sanatsal bir vizyonla birleştirdiğimizden emin oluyoruz. Aramak istediğimiz şey, ağız sulandıran şaheserler.

Markanın kurucusu Mehmet Eyyüp Aman insanları mutlu etmeği ve kazandırmayı seviyorum diyor.

Sizlerde Bubble Waffle Factory markasını franchise’nı alın hayatınızda yapacağınız en minimal yatırım ile kazanmaya başlayın.

Ana Şirketimizin altında yer alan markalar Chocoworld | CineboxKitchbox | Bubble Waffle Factory | Kitchpro gibi sekörlere değer katan markalarımız ile 10 Yılı aşkın süredir Türkiye başta olmak üzere birçok ülkeye hizmet sağlayıp ihracat gerçekleştirmekteyiz.

Misyonumuzun Ana temelini oluşturan Herkesin ekstra bir gelir sağlaması için minimal yatırımlar ile Türkiye halkının daha iyi yaşam şartlarına kavuşmalarını sağlamaktır.

Bu Misyon hareketi ile İsim Hakkı talep etmeden sadece Ana yatırım bedeli ile franchise’lar vermekteyiz.

Franchise Başvurunuzu hemen şimdi yapmak için Tıklayın

Sunum Kataloğunu İncelemek İçin Tıklayın